Skip to content

Шукаю гроші в борг під відсотки для повернення жінки з Чехії в Україну

Сьогодні я звертаюся до всіх, хто готовий мені допомогти в складній життєвій ситуації. Моя кохана жінка знаходиться в Чехії, а я намагаюся знайти гроші в борг під відсотки для того, щоб привезти її назад в Україну. Вона виїхала коли було повномасштабне вторгнення.

Мені її дуже бракує, і я готовий взяти кредит і віддати його з відсотками, щоб знову побачити її обличчя. Я відповідальна та порядна особа, і гарантую вчасну виплату кредиту.

Якщо ви можете мені допомогти або маєте можливість надати кредит під відсотки, будь ласка, зв'яжіться зі мною за допомогою цього оголошення. Буду чикати дзвінка.

Ім'я: Артем
Телефон: +380970227596

Відгуки (4) до оголошення “Шукаю гроші в борг під відсотки для повернення жінки з Чехії в Україну”

  • Я вас розумію, і це дійсно важко. Спробуйте звернутися до банку або кредитної організації, щоб отримати кредит на цю надзвичайну ситуацію. Також розгляньте можливість звернення до соціальних служб або благодійних організацій, які можуть надати допомогу в подібних ситуаціях.

    • Дякую за пораду! Я вже розглядаю різні можливості, і банк також у моєму списку. Але у мене немає можливості довго чекати вирішення питання. Тому я шукаю рішення, яке б допомогло мені якнайшвидше забрати мою жінку назад.

  • Це дуже важка ситуація, і я співчуваю вам. Пропоную звернутися до друзів, можливо, вони повинні підтримати вас фінансово або запропонувати інші способи допомоги. Сподіваюся, що ви разом збираєте кошти і повертаєте рідну кохану жінку додому .

    • Дякую за вашу підтримку та пораду! Я вже звернувся до рідних та друзів і надіюся на їх підтримку. Також продовжую розглядати всі можливі варіанти, щоб якнайшвидше повернути назад свою кохану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СайдбарВідгуки (4)