Skip to content

❌Стоп шахрай❌Оголошення України

Рубрика "Шахраї" - це розділ, зазвичай присутній у медійних та інформаційних джерелах, який присвячений розкриттю, документуванню та застереженню про ошуканців, аферистів та шахраїв.

Ця сторінка має на меті інформувати та захищати громадськість від різних видів шахрайства, а також підвищувати поінформованість про методи шахрайства та способи їх запобігання.

Переходьте в коментарі..

Відгуки (17) до оголошення “❌Стоп шахрай❌Оголошення України”

 • Відгук
  Доброї доби дня, шановні шукачі кредиту. Наскільки я розумію, кожен з нас шукав кредит, і зтикався з недобросовісними людьми, які прикидалися кредиторами, і ошукували людей на гроші.

  Особисто я наплатився ШІСТЬ тисяч гривень, предоплатами шахраям. І це факт. Заяви у кіберполіцію не діють. Там розглядають справи від 30 тисяч. Знайшов Андрія. Так, він не кредитує, у нього інша допомога. Але, ДОПОМОГА!

  Він працює на збільшенню інвестованих грошей, (я сам тоді думав, що це черговий розводняк). Але, на моє здивування, я отримав те,що він мені обіцяв. Знаю, це звучить як дурня, але спробуйте самі. Я маю всі докази отримання від нього виплат.

  Його контакти:
  andrijtreider@gmail.com
  Телеграм: @andrijtreider

  P.S. Чекаю дописи шахраїв, які будуть хейтити мій відгук.
  Повторюю, я маю докази роботи з Андрієм. А кожен шахрай, хай надасть докази.

 • Стоп-Хам це що російський слід ?
  Обережно це провокатор пише незрозуміло що і без доказів

  • Це чудо вже довго по інтернету бігае зі своїм телеграмом. 100% ця худоба аферист. Які ще там кредитори в телеграмі smile

 • УВАГА!!! Виявлено кaцапського бота. Підписується як “Мальвіна”. Намагається посіяти розбрат між українцями. Хамить, та пише нісенітниці.
  Будьте уважні!!!

 • Злодійка вкрала 650 гривень!!! Вкрала моїх 650 гривень. Не ведіться на злодіїв!!! Я буду подавати в міліцію, кібершахраї!!! +380997490438 не оплачуйте наперед ніякі гроші, злодюга повна!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СайдбарВідгуки (17)